Aziz Yıldırım’ın 1 yıl önceki ihtilal uyarısı – İZLE

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım’ın yaklaşık 1 yıl önce katıldığı programda söylediği sözler yeniden gündeme geldi.

  • 18.07.2016
  • 0
  • 519 kez okundu
Aziz Yıldırım’ın 1 yıl önceki ihtilal uyarısı – İZLE

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, 26 Ağustos 2015’te Habertürk TV’de yayınlanan Sportürk programına katılmış ve bu programda yaptığı açıklamalar gündeme damga vurmuştu.Fenerbahçe Kulübü, darbe girişiminin ardından Yıldırım’ın bu programda yaptığı açıklamalardan bir bölümü sosyal medya hesabından paylaştı.Aziz Yıldırım’ın 1 yıl önceki ihtilal uyarısı – İZLEVideoda Aziz Yıldırım, şike davasıyla ilgili şunları söylüyor:Türkiye’de ihtilal yapılıyor, bunlar farkında değil daha. Sivil ihtilal yapılıyordu. Hiçbiriniz uyanmadınız, anlamıyorsunuz galiba. 50 bin kişiyle Türkiye’de sivil ihtilal yapılıyordu. Niye kaçıyorlar? Suçu olmayan adamlar niye kaçıyorlar? Suçsuzsan gelir, çıkarsın mahkemeye. Ceza da yersen, hapis de yatarsan; suçsuz olduğunu her gün söylersin. Bir gün adalet yerini bulur. Ama kaçıyorlar hepsi, niye suçlular çünkü. Kırmızı bültenle aranıyorlar. Ben ceza yemiştim, 6 yıl 3 ay. 2-2.5 bu sene hapis yatacaktım, özel uçakla geldim. Mesele Aziz Yıldırım değil. Türkiye’de ihtilal oluyordu. Askeri darbe olunca ne oluyorsa, sivil darbede de o olacaktı. Toplayacaklardı. Ülkeyi ele geçirmek için organize olan bir grubun, siyasi yani sivil darbe yapmak isteyen insanların yaptığı operasyondur bu. Artık bunu herkes anlasın, görsün. Türkiye’de ihtilal oluyordu ihtilal. Evraklar, dökümanlar savcılarda. Bugün Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı her gün bunları söylüyor. Boşuna mı söylüyor? Ve ben inanıyorum ki ondan başka da kimse mücadele etmiyor bununla Türkiye’de. Herkes menfaatleri doğrultusunda çekilmiş kenara, hiçbir şey söylemiyorlar. Bir tek Sayın Cumhurbaşkanı bu konuda kavgasını yapıyor. Çıkarsın kayıtları. Mehmet Berk benim yüzüme söyledi; şampiyon olsanız bu davayı açmayacaktık dedi.

Gen testleriyle tıp kişiselleşiyor
Dr. Sibel Esin Özgül, gen testleri hakkında bilgi veriyor...
Sağlık Bakanlığı’ndan devrim gibi uygulama: Herkese check-up
Sağlık Bakanlığı, her 50 bin kişi için sağlıklı yaşam merkezi kurulacağını ve herkese check-up yapılacağını açıkladı.
Kadınların gizli kabusu: Lipödem
Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Karacalar, lipödem konusunda bilgiler verdi.
Nohut parçası hava borusuna kaçtı
Konya'da nefes darlığı ve morarma şikayetiyle hastaneye götürülen 10 aylık bebeğin sağ akciğer girişinden, soluk borusunu tıkayan 5 milimetrelik nohut...
On aylık bebeğin böbreğinden 1,5 santimlik taş çıktı
Sivas'ta, CÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi Üroloji Servisi'nde gerçekleştirilen kapalı yöntem ameliyatla böbreğindeki taş temizlenen Zeynep Sude, sağlığına kavuştu.
İzmir’de dev hastanede skandal
İzmir'in en büyük hastanelerinden Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi bu skandalla çalkalanıyor.
Gözdeki sinsi hastalık ‘Glokom’
Halk arasında göz tansiyonu adıyla da bilinen glokomun dünya çapında sinsi hastalıklar listesinde ilk sıralarda.
Mevsim yorgunluğuna teslim olmayın
Medical Park İzmir Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanı Dr
”Travma, problemli davranış için bir tetikleyicidir”
Yol Birey ve Aile Danışmanlık Merkezi'nin kurucusu Şeyda Özdalga merkezde verilen diğer hizmetleri anlattı.
Kürtaj nedir, nasıl yapılır?
Kürtaj, gebeliğin 10. Gebelik haftasına kadar isteğe bağlı olarak sonlandırılmasıdır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ