Kültür ve Turizm Bakanı Avcı, ‘Demokrasi Nöbeti’nde

PDY mensubu askerlerin darbe girişimi sonrası Eskişehir halkı bugün de Vilayet Meydanı’nda bir araya geldi.

  • 19.07.2016
  • 0
  • 3.015 kez okundu
Kültür ve Turizm Bakanı Avcı, ‘Demokrasi Nöbeti’nde

FETÖ-PDY mensubu askerlerin darbe girişimi sonrası Eskişehir halkı bugün de Vilayet Meydanı’nda bir araya geldi. Demokrasi Nöbeti bekleyişine Eskişehir’in ilçelerinden çok sayıda vatandaş katıldı. Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı da bu günde halkı yalnız bırakmadı.

Demokrasi nöbeti bekleyişinde öncelikle AK Parti milletvekilleri Emine Nur Günay ve Harun Karacan, birer konuşma yaptı. Sırasıyla konuşmasını yapan milletvekilleri ve ilçe başkanlarının ardından Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, halkı selamlayarak platforma geldi.

Askerlerin yaptığı darbe girişimine halkın desteği için teşekkür eden Avcı, Bu nöbet, Sayın Cumhurbaşkanı ‘teşekkür ederim’ diyene kadar devam edecek. Milletin bu şanlı direnişinden, bu coşkusundan rahatsız olanlar ne derlerse desinler, ne tür şehir efsaneleri üretmeye çalışırlarsa çalışsınlar, çok küçük bir hazırlık sosyal medya üzerinden aslı astarı olmayan ne tür spekülasyonlar, dezenformasyonlar yapmaya çalışırsa çalışsınlar, işte millet kendi gerçeğini bir saat yaşayarak bütün dünyaya ilan ediyor. Türkiye, siyasi parti, kanaat vs. ayrımı gözetmeksizin bir bütün olmuştur. Al bayrağın altında bir büyük millet destanı yazmaktadır dedi.

Bakan Avcı’nın konuşması esnasında halk Eskişehir burada, Büyükerşen nerde diyerek Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Yılmaz Büyükerşene tepki gösterdi. Avcı, halkı susturarak, Vekili burada. Sevgili kardeşlerim, hepimiz buradayız. Hepimiz, parti ayrımı gözetmeksizin düşünce, kanaat, inanç, mezhep ayrımı gözetmeksizin hepimiz hep birlikte Türkiyeyiz. Hepimiz bu al bayrağın altında birlikteyiz. Onun için müstemi olun. Türkiye burada diyerek karşılık verdi.

TÜRKİYE’YE DARBE GİRİŞİMİ İLE İLGİLİ TÜM HABERLER İÇİN TIKLAYINHALK SOKAKLARI BIRAKMIYOR, DEMOKRASİ NÖBETİ DEVAM EDİYOR! İŞTE İL İL TEPKİLERFETÖ’NÜN DARBE GİRİŞİMİ 22 STTE BERTARAF EDİLDİ! İŞTE DAKİKA DAKİKA YAŞANANLAR

Gen testleriyle tıp kişiselleşiyor
Dr. Sibel Esin Özgül, gen testleri hakkında bilgi veriyor...
Sağlık Bakanlığı’ndan devrim gibi uygulama: Herkese check-up
Sağlık Bakanlığı, her 50 bin kişi için sağlıklı yaşam merkezi kurulacağını ve herkese check-up yapılacağını açıkladı.
Kadınların gizli kabusu: Lipödem
Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Karacalar, lipödem konusunda bilgiler verdi.
Nohut parçası hava borusuna kaçtı
Konya'da nefes darlığı ve morarma şikayetiyle hastaneye götürülen 10 aylık bebeğin sağ akciğer girişinden, soluk borusunu tıkayan 5 milimetrelik nohut...
On aylık bebeğin böbreğinden 1,5 santimlik taş çıktı
Sivas'ta, CÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi Üroloji Servisi'nde gerçekleştirilen kapalı yöntem ameliyatla böbreğindeki taş temizlenen Zeynep Sude, sağlığına kavuştu.
İzmir’de dev hastanede skandal
İzmir'in en büyük hastanelerinden Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi bu skandalla çalkalanıyor.
Gözdeki sinsi hastalık ‘Glokom’
Halk arasında göz tansiyonu adıyla da bilinen glokomun dünya çapında sinsi hastalıklar listesinde ilk sıralarda.
Mevsim yorgunluğuna teslim olmayın
Medical Park İzmir Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanı Dr
”Travma, problemli davranış için bir tetikleyicidir”
Yol Birey ve Aile Danışmanlık Merkezi'nin kurucusu Şeyda Özdalga merkezde verilen diğer hizmetleri anlattı.
Kürtaj nedir, nasıl yapılır?
Kürtaj, gebeliğin 10. Gebelik haftasına kadar isteğe bağlı olarak sonlandırılmasıdır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ