Bölgenin Gözdesi: Osmaneli Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezi

2014 yılının eylül ayında BEBKA tarafından desteklenen projeyle kurulan Osmaneli Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezi, kurulduğundan bu yana 5 bin kişiye sosyal, kültürel, mesleki ve sportif alanlarda eğitimler verdi.

  • 22.07.2016
  • 0
  • 683 kez okundu
Bölgenin Gözdesi: Osmaneli Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezi

2014 yılının eylül ayında BEBKA tarafından desteklenen projeyle kurulan Osmaneli Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezi, kurulduğundan bu yana 5 bin kişiye sosyal, kültürel, mesleki ve sportif alanlarda eğitimler verdi.

Bölgemizde bir ilk olan Osmaneli Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezi’nin TÜRKAK tarafından akredite edildiği belirtildi. KOSGEB Uygulamalı girişimcilik kurslarında çevre il ve ilçelerin tercihi olan merkezde, 18-21 Temmuz tarihli KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’nin devam ettiği bildirildi. Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Münür Şahin, KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimimiz ile birlikte Osmaneli’ye ülke genelinde farklı farklı illerden gelen katılımcılar; ilçemizi gezme fırsatı da bulup şirin ilçemiz hakkındaki memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Katılımcılardan bir kısmı ise eğitimi tamamlayıp ilçemizde iş yeri açarak ticari faaliyete başlıyorlar. Ayda iki KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi düzenleyerek hız kesmeden devam eden Osmaneli Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezimiz ilçemizi bu yönüyle de Bilecik ili ve diğer illerden ayırt edici bir noktaya taşıdı. Katılımcılar hem eğitim alıyor, hem de değerli hocamız ve belediyemiz rehberleri eşliğinde ilçemizin tarihi, kültürel ve sosyal mekanlarını gezme ayrıcalığına sahip olup eğitimlerini tamamlıyorlar. Eğitimlere katılmak isteyen kursiyerler yeni açılacak olan çeşitli kurslar hakkında belediyemizden bilgi alabilir ve Osmaneli Belediyesi Sürekli Eğitim Merkezi www.obsem.net web sitesi üzerinden başvurularını yapabilirler dedi. – BİLECİK

Gen testleriyle tıp kişiselleşiyor
Dr. Sibel Esin Özgül, gen testleri hakkında bilgi veriyor...
Sağlık Bakanlığı’ndan devrim gibi uygulama: Herkese check-up
Sağlık Bakanlığı, her 50 bin kişi için sağlıklı yaşam merkezi kurulacağını ve herkese check-up yapılacağını açıkladı.
Kadınların gizli kabusu: Lipödem
Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Ahmet Karacalar, lipödem konusunda bilgiler verdi.
Nohut parçası hava borusuna kaçtı
Konya'da nefes darlığı ve morarma şikayetiyle hastaneye götürülen 10 aylık bebeğin sağ akciğer girişinden, soluk borusunu tıkayan 5 milimetrelik nohut...
On aylık bebeğin böbreğinden 1,5 santimlik taş çıktı
Sivas'ta, CÜ Araştırma ve Uygulama Hastanesi Üroloji Servisi'nde gerçekleştirilen kapalı yöntem ameliyatla böbreğindeki taş temizlenen Zeynep Sude, sağlığına kavuştu.
İzmir’de dev hastanede skandal
İzmir'in en büyük hastanelerinden Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi bu skandalla çalkalanıyor.
Gözdeki sinsi hastalık ‘Glokom’
Halk arasında göz tansiyonu adıyla da bilinen glokomun dünya çapında sinsi hastalıklar listesinde ilk sıralarda.
Mevsim yorgunluğuna teslim olmayın
Medical Park İzmir Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanı Dr
”Travma, problemli davranış için bir tetikleyicidir”
Yol Birey ve Aile Danışmanlık Merkezi'nin kurucusu Şeyda Özdalga merkezde verilen diğer hizmetleri anlattı.
Kürtaj nedir, nasıl yapılır?
Kürtaj, gebeliğin 10. Gebelik haftasına kadar isteğe bağlı olarak sonlandırılmasıdır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ